Hakkımızda

Lensalsana.com 2019 yılında hizmete başladı ve optik sektöründe 2007 yıllara kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 Göz sağlığı sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

 Mağazalarımızda Lens, Ray-Ban, Bvlgarı, Dolce & Gabbana, Cartier, Gucci, Emperio Armani, Mıu Mıu, Persol, Burberry, Prada, Sılhoutte gibi dünya markaları olan 70’i aşkın marka 5000’i aşkın modelle güneş gözlüğü ve optik gözlük, optik cam teknolojilerinde dünyada öncü olan Seiko, Hoya, Rodenstock, Zeıss gözlük camı ve Bouch&Lomb, Jhonson&Jhonson,  Alcon renkli ve şeffaf  lenslerle siz gözlük kullanıcılarına kaliteli servis hizmeti vermeyi devam ettirmekteyiz.